DİZAYN SPOR HAKKINDA

"Sportif Yapılar İnşa Eder"

Dizayn Spor; aklınıza gelebilecek bütün spor zeminlerinde tecrübeli ve usta kadrosu ile hizmet veren yenilikçi çözüm ortağınız…

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”

Dizayn Spor; aklınıza gelebilecek bütün spor zeminlerinde tecrübeli ve usta kadrosu ile hizmet veren yenilikçi çözüm ortağınız…

 

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Dizayn Spor’un başarısının tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Dizayn Spor ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

 

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”
Belki hiçbir spor zemini firmasının yapmadığı kadar “yenilikçi spor zeminleri ve son teknoloji spor sahaları” gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir materyaller olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

 

“Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz.”
Diğer spor zemini firmalarından farklı olarak, kendimize şiar edindiğimiz “uzman ekip” anlayışı gereğince, hemen hemen tüm çalışanlarımız önemli projelere imza atmış kişiler ya da ekiplerden oluşmaktadır. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak daha önce başarılı olan zeminleri ve spor komplekslerini de inceliyoruz ve bu projeleri de göz önünde bulundurarak mühendislerimiz ürün geliştirmeyi tamamlıyor.

 

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
Yapmaya çalıştığımız işin, tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli sorunlarla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların ‘neden çözülemeyeceğine’ dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, projelerimizi yürütürken, ortaya çıkan sorunlar karşısında, “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

 

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Spor zeminleri yani suni çim halı, tartan zemin, akrilik zemin veya epoksi zemin yapımında mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

DİZAYN SPOR SERVİSLERİ

Dizany Spor, Spor Sahaları Yapımında ve Spor Zeminleri yapımında uzman ekipleri ile bütün ihtiyaçlarınıza koşuyor. Tecrübeli, hızlı, çalışkan ve üretken ekibiyle yıllardır kusursuz spor sahalarında imza atan Dizayn Spor servisleri şöyledir:

Açık Halı Saha Yapımı

Açık Halı Saha Yapımı

Suni Çim Zeminli Açık Halı Saha Yapımı: Teklif Almak İçin Lütfen Bizi Arayın

Çok Amaçlı Saha Yapımı

Çok Amaçlı Saha Yapımı

Sentetik Zeminli Çok Amaçlı Saha Yapımı: Teklif Almak İçin Lütfen Bizi Arayın

Nizami Futbol Sahası Yapımı

Nizami Futbol Sahası Yapımı

Suni Çim Zeminli Nizami Futbol Sahası Yapımı: Teklif Almak İçin Lütfen Bizi Arayın

Kapalı Halı Saha Yapımı

Kapalı Halı Saha Yapımı

Brandalı, Sac ve PVC Kaplama Kapalı Halı Saha Yapımı

Suni Çim Halı Modelleri

Suni Çim Halı Modelleri

Sentetik Çim Halı Zeminler il Spor Daha Güzel

Spor Zeminleri

Spor Zeminleri

Sentetik Spor Zeminleri; Akrilik, EPDM, Rulo zeminleri

Tenis Kortu Yapımı

Tenis Kortu Yapımı

Senetik Zeminli Tenis Kortları Yapımı; Tartan ve Akrilik Kort

 

Dizayn Spor, her türlü spor tesisi yapımında yanınızda

Tecrübeli kadromuz ile suni çim halı saha yapımı, tenis kortu yapımı, basketbol sahası yapımı, nizami futbol sahası yapımı ve diğer spor sahaları yapımı konusunda en güvenilir çözüm ortağınız.

Dizayn Spor İletişim: 0212 534 7677