Tartan Zemin Atletizm Pisti Yapımı: Dizayn Spor

Profesyonel atletizm pisti yapımı, sertifikalı atletizm pistleri, EPDM atletizm pisti, suni çim koşu yolu, pist ölçüleri ve aklınıza gelen diğer birçok soru ile alakalı bize ulaşabilirsiniz.

EPDM Atletizm Pisti Yapımı – Tartan Pist Yapımı

Tartan Pist YapımıAtletizm pistleri çoğunlukla profesyonel futbol sahalarıyla olimpiyat sahaları etrafına yapılmaktadır. Olimpiyat sahası etrafına yapılacak atletizm pistleri muhtemelen profesyonel oyunlarda ve müsabakalarda kullanılacağı için EPDM yani tartan pist yapılması mecburidir. Tartan zemin genellikle altta 8mm SBR kauçuk ve üstte 5mm kiremit rengi EPDM kauçuktan yapılmaktadır. Bu zeminler sıcak kauçuğun yerinde döküm yapılması ve finişer marifeti ile yapılmaktadır.

Profesyonel olarak kullanılmayacak atletizm pistlerinde veya park bahçe gibi yerlerde yapılan koşu yollarında ise daha uygun olan kiremit rengi kum dolgulu suni çim halı koşu yolları tercih edilmektedir.

Tartan pist yapımı, profesyonel koşu yolları yani atletizm pistleri için 8mm SBR ve 5mm EPDM tabakasından oluşan zeminler uygundur.

EPDM Kauçuk Granül Renkleri nelerdir

EPDM Granül Nedir? EPDM, kauçuk tartan pistlerde yani atletizm pistlerinde kullanılan orijinal renkli kauçuk ham maddedir.

Suni çim koşu yolu yapımı, saha kenarlarına veya park bahçelere uygun ekonomik koşu yolu yapımı için kiremit rengi suni çim modellerimiz mevcuttur

Tartan Pist Yapımı Maliyeti Nedir?

Tecrübeli kadromuz ile tartan zemin yapımı konusunda bizden bilgi ve fiyat alabilirsiniz. EPDM kauçuk tartan pist maliyeti alan ölçülerine ve özelliklerine göre değişmektedir. Ayrıca daha düşük maliyetli koşu yolları için suni çim modellerimizin de fiyatını sorabilirsiniz.