• KAPALI HALI SAHA KURULUMU - BRANDALI - PVC KAPLAMA - SAC KAPALAMA

  EN KALİTELİ KAPALI HALI SAHA YAPIMI

  Türkiye'de Kapalı Halı Sah Yapımı için en çok çelik harcayan firmayız! Statik hesaplarına göre yaptığımız kapalı halı sahaların arkasındayız. Brandalı, PVC kaplama ve Sac kapalama modellerimiz mevcuttur. Suni çim halı ise kendi fabrikamızda üretilmektedir.

  Kapalı Halı Saha YapımıTeklif İste
 • BRANDALI KAPALI HALI SAHALAR EN ÇOK TERCİH EDİLEN SAHA TÜRÜDÜR

  BRANDALI KAPALI SAHA YAPIMI

  Brandalı Kapalı Halı Saha türü en çok tercih edilen kapalı saha versiyonudur. 1100 Denye yüksek kalite branda ve bölgeye göre hesaplanmış çelik konstrüksiyon ile en kaliteli suni çim zeminler!

  Brandalı Kapalı SahaTeklif İste
 • İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYEDİNE YAPMIŞ OLDUĞUMUZ BİR BRANDALI KAPALI HALI SAHA

  İBB TESİSLERİ - BRANDALI KAPALI SAHA

  Türkiye'nin Her Yerinde Binlerce Spor Tesisine İmzamızı Attık. İstanbul'dan, Hakkari'ye Halı Sahalar Yapıldı. Ayrıca Dünyanın 70 Ülkesine de Hem Malzeme Hem Tesis Yapımı İşlenine İmzamızı Attık.

  Teklif İsteReferanslar

Kapalı Halı Saha Yapımında Lider! Dizayn Spor

Kapalı halı saha yapımı maliyeti, kapalı halı saha kurulumu, halı saha suni çim halı modelleri ve suni çim halı fiyatları, ticari kapalı halı saha ölçüleri ve aklınıza gelen diğer bir çok soru ile alakalı bize ulaşabilirsiniz.

Kapalı Halı Saha Modellerimiz

Kapalı halı sahalar ülkemizde bilindiği üzere genel olarak 3 tipte inşa edilmektedir. Firmamız bu genel projeleri yapmakla beraber özel projeli kapalı halı sahaları veya aklınızdaki değişik projeleri sizin için tecrübeli kaynakçıları ve diğer uzman personeli ile kolayca kurmaktadır. Genel olarak kapalı halı saha yapımı projeleri ise şöyledir: Brandalı kapalı halı saha yapımı, Sac kaplama kapalı halı saha yapımı ve Panel kaplama (PVC veya polikarbon) kapalı halı saha yapımı.

1- Brandalı kapalı halı saha yapımı:

Halı saha brandası, suni çim halı fiyatları ve komple anahtar teslim proje için lütfen bize ulaşın.

halı saha yapan firmalar, halı saha yapımı, halı sahalar,

2- Sac kaplama kapalı halı saha yapımı:

Halı saha brandası, suni çim halı fiyatları ve komple anahtar teslim proje için lütfen bize ulaşın.

3- Panel kaplama kapalı halı saha yapımı:

Halı saha brandası, suni çim halı fiyatları ve komple anahtar teslim proje için lütfen bize ulaşın.

kapalı saha yapımı, kapalı saha, kapalı halı saha,

Kapalı Halı Saha Maliyeti Nedir?

Tecrübeli kadromuz ile suni çim kapalı halı saha konusunda bizden bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Kapalı halı saha maliyeti sahanın ölçülerine ve özelliklerine göre değişmektedir. Brandalı, sac kaplama ve panel kaplama kapalı saha modellerimiz mevcuttur. Ayrıca kullanılan suni çim modeli de halı saha maliyetini etkiler.

Kapalı halı saha nedir?

Kapalı halı saha ülkemizde gittikçe popülerleşen, toplumdaki her yaştan bireye spor yapma olanağı sunan spor kompleksidir. Kapalı halı saha yapımı konusunda alternatiflerden biri üstü çelik aksamıyla birleştirilmiş mevsim şartlarına göre yanları açılıp kapatılabilen branda ile örtme yöntemidir. Dışarıdan kapalı bir stadyumu andırır.

Kapalı halı sahanın dış dizaynı

Kapalı saha da dış dizayn olarak uzaktan mini bir futbol sahası gibi gerçekçi bir görünüme sahiptir. Brandada genellikle beyaz kullanılır fakat isteğe göre çizgili de yapılabilir. Brandaların alt tarafı açılıp kapanabilir özellikte olup bu özellik ile kapalı sahanın bir tek kışın değil her mevsimde elverişli olması sağlanır.

Kapalı halı sahanın iç dizaynıGümüşhane Kapalı Halı Saha, kapalı halı saha, gümüşhane halı saha, gümüşhane sahası,

Kapalı halı sahanın iç bölümüne bakacak şekilde suni çimlerin bittiği yerlere PVC kaplamalı tel örgüler çekilir. Kapalı halı sahanın iç kısmına ise 15cm x 15cm göz aralığına sahip, özel paraşüt ipinden örülmüş tavan ağı gerilir. Kapalı sahada bir tek giriş kapısı bulunur o da soyunma kabinlerine yakın olan kalenin arkasına yapılır. Soyunma odalarının iç dizaynı isteğe göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunların yanı sıra müşterilerimizin isteğine göre dijital skorbord yapılmaktadır. Bir halı sahada en önemli detaylardan biri aydınlatmadır ve aydınlatmalar profesyonel futbol sahası gibi her yeri aydınlatacak şekilde kurulmalıdır. Bu oyuncuların konsantrasyonunu olumlu yönde etkiler. İyi aydınlatmaya sahip kapalı halı sahalar daha çok müşteri çekmektedir.

Kapalı halı saha nasıl yapılır?

Zemin (altyapı) hazırlığı:

Kapalı halı saha kurulumundaki önemli faktörlerden bir tanesi de zemindir. Zemin tamamen düzeltilmelidir ve bu esnada çökme riski olan kısımlar iyice sıkıştırılarak gerekli önlemler alınmalıdır. Bu konuya azami özen gösterilmelidir. Zemin için harita mühendislerinden yardım alınarak kazıklar çakılır ve iş makinalarıyla bir kazı yapılır. Kazı yapılan bölgeye kalıplar çakılır ve inşaat demirleri kalıplara yerleştirilir. Yaklaşık 70cm genişliğinde beton dökülür ve betonun iç kısmında kalan boş alana da mıcır dolgu boşaltılır. Böyelece zemin işlemi tamamlanır.

Kapalı Halı Saha YapımıÇelik konstrüksiyon yapılması:

Zemin bittikten sonra temel iskeleti kurulmaya başlanır ve temellerin atılıcağı yerlere 3 metre çelik kolonlar döşenir. Belirli aralıkla yükselen bu çelik kolonlar daha sonra daha önceden hazırlanan çelik konstrüksiyon makasları havada vinç yardımı ile birleştirilir ve halı sahanın demir konstrüksiyonu hazırdır.

Suni çim halının serilmesi:

Alyapı ve çelik aksamı biten kapalı halı saha yapımı işinde sıra suni çim halı zemin döşenmesine gelmiştir. Sahanın içine serilen ince mıcır mastar çekilerek düzeltilir ve sentetik çim halı yüzeyinde çökme ile tümsek oluşması engellenmiş olur. Genelde 55mm hav boyuna sahip suni çim kullanılır. Suni çim içine kum dolgu ve üzerine standart olarak siyah kauçuk granül atılır. Gri granül de tercih edilebilir.

Sahayı Brandayla / Sac / PVC ile kapatmak:

Son iş brandadır ve daha önceden hazırlanmış brandalar getirilip sahanın üzerine kaplanır. Müşterinin tercihine göre çatı kaplaması sac veya PVC malzeme olarak da yapılabilmektedir. Bütün kapalı halı sahaların yan tarafları açılıp kapanabilen brandayla yapılmaktadır. Yazın brandalar açılır, kışın ise kapatılabilir.

Kapalı halı saha fiyatları halı sahanın ölçülerine göre değişmektedir. Kullanılan suni çim ve çelik aksamına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama 30m x 50m bir kapalı halı saha yapımında kullanılıcak malzemenin türü ve miktarı, yurdumuzun batısında ve doğusunda hava şartlarına göre, rüzgara göre değişmektedir. Kapalı halı saha fiyatları için lütfen Dizayn Spor’u arayın.